19 Şubat 2013 Salı

To The Beautiful You 'Mucize çok çalışmanın diğer adıdır.'

geçen haftalarda bitirdiğim oldukça komik diziydi
Diye yazmışım taslağa ama bir türlü devam edemediğimden kalmış :).Uzun zamandır vize final derken bloga pek giremedim ama boş durmadım :).Nice Guy, Heartstrings ve Flower Boy Ramyun Shop dizileri izledim :) :) Yarımları temizledim bi bakıma :))
Cidden beğenerek izlediğim dizilerdendi yayınlanma zamanında izlemiştim ve devamlı sonraki bölüm sonraki bölüm diye merak etmiştim.Birkaç arkadaşımada verdim diziyi onlarda beğendi.Öyle aşırı derecede aşk falan filan yok ama güzel akıcı sıkmayan bir dizi.Ya bide diziyi izleyince fark edersiniz ben çok taktm o kısıma bunlar üstte kazak giyiyorlar alta kıs pantolon çok komiğime gitti demek ki korede lise modası böyle :).Diziye geçecek olursak efenim;


Fragman

Dizinin Adı: To The Beautiful You / For You In Full Blossom
Yönetmen : Jeon Ki-Sang
Senarist : Hisaya Nakajo (manga), Lee Young-Chul
Yayın Kanalı: SBS
Bölüm: 16
Konusu:Okul-romantik,komedi ve spor
Yayın tarihi: 15 Ağustos 2012 - 4 Ekim 2012
Yayınlandığı ülke: Güney kore

Oyuncular:
Sulli: Goo Jae Hee
Minho-Kang Tae joon
Lee Hyun-Woo-Cha Eun-gyeol
Kim Ji-Won-Seol Han Na
Seo Jun-Young - Ha Seung-Ri
Kang Ha-Neul- Min Hyun-Jae
Hwang Kwang-Hee - Hee Song Jong-Min
Ki Tae-Young - Dr Jang Min-Woo
Lee Young-Eun - Öğretmen Lee So-Jung
Kang Kyeong-Jun - Koç Byun Gwang-Min

Diğer Oyuncular;
Yoo Min-Kyu - Jo Young-Man
Kim Ian - Na Cheol-Soo
Lee Han-Wi - Hwang Gye-Bong
Sun Woo Jae Duk - Kang Geun-Wook
Ahn Hye-Kyeong - Spor muhabiri Yang Seo-Yoon
Lee Ah-Hyun - Menajer
Julian Kang - Daniel (Jae-Hee'in abisi)
Choi Jong-Yoon - Min-Wook
Yura - Lee Eun-Young

Ana Karakterler;

Sulli: Goo Jae Hee
Küçük yaşta gittiği Amerikada çok sıkıntılar yaşamış ama bunları Kang Tae joon 'Mucize çok çalışmanın diğer adıdır.'sözünün sayesinde atlatmıştır şimdi ise ona yardım için Bir erkek lisesine girmeyi göze almıştır.Kang Tae joon devamlı iyi ve motive edici davranarak tekrar onun spora başlasına yardımcı olmaya çalışıyor.

Bu kız çok tatlı dudaklarıda çok güzel maşallah.
Minho-Kang Tae joon
'Ne kadar tatlı bi o kadar farklı' sözleri ne kadar çok onu tanımlıyor ki izleyince fark edersiniz.
Birincilik ipini göğüslemiş ama daha sonra annesinin ölümüyle yıkılmış olan gencimiz bir de geçirdiği kaza yüzünden spor hayatına küsmüş suratsız, huysuz, kibirli birine dönüşmüştür.Yeni oda arkadaşı Goo Jae Hee onu ne kadar değiştirebilecek göreceğiz bakalım :)
Ya cidden çok tatlı bir çocukdu çok güzel aşık oldu ya...Sevgilisini korumaya çalışması falan çok güzeldi oldukça centilmen :).


Lee Hyun-Woo-Cha Eun Gyeol
İşte yanakları ısıralası karakterimiz Cha Eun Gyeol dizideki en sevdiğim karakterdi çok tatlı çok neşeli bir karakterdi.Goo Jae Hee ilk o fark etmiştir yakın arkadaş oldular tabi bi elektriklenme oldu garibim kendinde hata aramaya başladı.Dizide üzülmesi çok üzüldüm onun ):
Ki Tae-Young - Dr Jang Min-Woo
Okulun doktorudur oldukça cool ve moda düşkünü bir doktorumuzdur.
Goo Jae Hee'in sırrını bilen tek kişidir.
Bakalım bu sırrı saklayacak mı

Genel Konu:alıntıdır Yeppudaa Dizi, Amerika'da yaşayan Koreli bir kız, Goo Joo Hee'nin etrafında gelişiyor. Bir gün televizyonda bir atletizm yarışması görür ve yüksek atlama yarışmacılarından biri olan Kang Tae Joon'a aşık olur. Goo Joo Hee bu genç atleti idolü olarak görmeye başlar. Tae Joon, potansiyel kariyerini sonlandıran bir kaza geçirdikten sonra Goo Joo Hee, Tae Joon'un olduğu okulda okumak için kaydını Kore'ye aldırır. Ancak, Tae Joon bir erkek lisesindedir ve Jae Hee, kendisini bir erkek olarak gizleyerek o okula girmesi gerekir.

Konusu:
Goo Jae Hee Amerikada yaşayan genç kızımız.Amerikada zor zamanlar geçirmiş ama daha sonra bunları aşmasında Kang Tae joon'un sözünün yararı olduğu için ona hayranlık ve minnet duymaktadır.Daha sonra  Kang Tae joon sporu bırakır bunu duyunca çok üzülen Goo Jae Hee'in topladığı gibi bavulunu, atladığı gibi uçağa koreye gelir hemde bir erkek lisesine. bakınız.:))


 Sadece kısa bir süre kalıp geri dönmek niyetindedir Kang Tae joon'un tekrar spora başladığını gözleriyle görür görmez gidecektir öyle planlar yani.Ailesi ise onu bir kız lisesinde sanıyordur.Erkek lisesinde okumak zordur 'bir kız' için tabiki de.bakınız.:))


 Ama Kang Tae joon için değer.Zor zamanlar geçiren Kang Tae joon yardım etmek zorundadır.
 Ne kadar zorlasa da kovulsada gitmeye niyeti yoktur Cha Eun Gyeol ona karşı çok yardımsever davranır.Malesef Cha Eun Gyeol'umuz ona birşeyler hisseter ama Goo Jae Hee erkek.Yinede onunla ilgili hayaller bile kurar.bakınız...
 
İki tane babam var beni hangisiniz doğurdunuz :) :)
Neyse efenim biz Kang Tae joon kötü kötüde o kadarda taş kalpli değil zamanla artık oda birşeyler hissetmete başlar .bakınız...

antremanlarada yardım etti hanım kızımız :) . bakınız...


bu kadar yardımlaşma fazla olabiliryor bazen.


Neyse güzel diziydi ben çok beğendim.Sizlere de önerimdir. 


Diziden resimler: