26 Aralık 2013 Perşembe

Merhaba Uzaylı - Man From The Stars


    Bu ara güzel bitmiş dizi bulamadığımdan bitmemiş tazecik dizilere sarıyorum bakalım hayırlısı beklemek zor olsada napak kaderimizse çekeriz :) :)
Gianna Jun yok böyle güzellik tüm filmlerini izlemiştim ilk defa bir dizisini izlemek heyecanlandırdı beni.Aslında Gianna Jun'u pek fazla görmediğimizden mi acaba o büyüsü bilemiyorum.Umarım büyüsünü hiç kaybetmez unnim. :) :) Bariz bildiğin bayağı şaşılık var unnide güzelliğini bozmuyor ama benim gözüm çok takılıyorum kişisel olarak takıntım var gözlere göz kaymasına heralde ondan ama çoğu koreli oyuncularda da var sanki; göz kayması ama bu unnide daha belirgin sanki :)

Ben şahsen uzaylılara inanıyorum teknoloji olarak ne durumdalar bilemeyiz bizim hayal ettiğimiz gibiler midir yoksa bildiğiniz karınca gibiler midir bilemeyiz ama bu oppa gibilerseler 'Sizi bekliyoruz Uzaylılar' :) :) Bu dizide fark ettim demek ki uzaylılar çekik ^^


Diziye geçelim efenim buyrunuz
Dizi künyesi

Fragmanlar;
1-
 2-


  • Dizi: My Love From The Star  / You Who Came From the Stars
  • Yönetmen: Jang Tae-Yoo
  • Senarist:Park Ji-Eun
  • Yayın Kanalı:SBS
  • Bölüm Sayısı:20
  • Yayın Dönemi:Aralık18, 2013 - Şubat 20, 2014
  • Yayın Günleri: Çarşamba & Perşembe 21:55
  • Ülke:Güney Kore
 Oyuncular:

You Who Came From the Stars-Gianna Jun.jpg Kim Soo-Hyun You Who Came From the Stars-Park Hae-Jin.jpg You Who Came From the Stars-Yoo In-Na.jpg
Gianna Jun Kim Soo-Hyun Park Hae-Jin Yoo In-Na
Cheon Song-Yi Do Min-Joon Lee Whi-Kyung Yoo Se-Mi

  Gianna Jun - Cheon Song-Yi
27 yaşında.Ülkenin en çekici ve güzel oyunucusudur.Egoları tavan vaziyette, yüksek derecede havalı ve şımarık oyuncudur.
Şu twitter yüzünden onunda başına gelmeyen kalmamış (Demet Akalım gibi :) :) ). Genel kültür sıfır olduğundan devamlı gerek sosyal mecrada gerek gerçekte tökezlemede unnimiz.
Annesi onu sadece bankamatik olarak görüyor sadece para istemek için arıyor.Erkek kardeşi ise onun ünlü olmasından dolayı utanıyor onunla konuşmuyor bile.Aslında çoook aktif ve sosyal görülsede, hayatta tek başına yapayalnız bir ünlü unnimiz.
Kim Soo-Hyun -Do Min-Joon
Yaklaşık 400 yaşlarında bir uzaylı.Dünyaya bir araştırma için gelmiş ama bir kaza sonucu dünyada kalmış.İnsanlara pek karışmayan, İnsanlardan 7 kat daha fazla duyan ve gören bir canlıdır.Sessiz, cool ve yalnızdır.
Geçmişte 400yılda yapmadığı meslek kalmamıştır fakat; şuan Cheon Song-Yi'in üniversitesinde hocası ve yan kapı komşusudur.

Park Hae-Jin Lee Whi-Kyung
 Cheon Song-Yi'nin orta okuldan beri arkadaşı ve Cheon Song-Yi'e karşılıksız bir aşk beslemekte.Ünlü bir şirketin ikinci oğludur.
İşi gücü kızlar ve eğlencedir.Keyifli bir karakter henüz bir numarasını görmedik.
Yoo In-Na - Yoo Se-Mi
27 yaşında o da oyuncudur. Cheon Song-Yi'nin orta okuldan arkadaşıdır.
Hayatı boyunce hep Cheon Song-Yi'nin arkasından gelmektedir hiç ona rakip olamamıştır o yüzden ona karşı hep bir eziklik ve kıskançlık vardır.
Lee Whi-Kyung'a aşıktır fakat Lee Whi-Kyung'in bunun farkında bile değildir. Tanıtım konusu (Alıntı Yeppudaa'dan)
Do Min Joon yaklaşık 400 yıl önce yani Joseon döneminde dünyaya inmiş bir uzaylıdır.
Mükemmele yakın bir görünümü vardır ve ayrıca işitme ve hız konusunda yeteneklidir.
İnsanları ve insanlığı küçümseyen Do Min Joon, modern zaman aktrisi Cheon Song Yi'ye aşık olur.


Konusu:
Kadere inanır mısınız ??? Ben şahsen çok inanırım
Peki uzaylılara inanır mısınız ??? 70.000 alem varmış bunlardan biride uzaylılar bence :)
 Neyse konuya geçelim;Uzaydan Dünya'yı araştırmak ve örnek toplamak için gelmiş fakat; bir kaza sonucu Dünya'da kalmış.3 ay sonra gelecek olan bir kuyruklu yıldız sayesinde kendi gezegenine geri dönebilecek olan uzaylının dünyada yaşadığı zaman karşılaştığı bir kız vardır.Hatta onun yüzünden dünyada kalıyor. Uzaylı oppa Do Min-Joon'unda kadere inanlardandır.
Sessiz sakin yaşamında bir gün yan dairesine bir Hallyu Star taşınmasıyla dingin hayatı alt üst olur üstüne üstlük bir de öğrencisi çıkar.Dedik adam kadere inanıyor 400.yıl önceki Joseon'da karşılaştığı,  12 yıl önce bir kazadan kurtardığı ve şimdi yine bir kazadan kurtardığı Hallyu Star ile ne hesabı olabilir ki?? O da bunu merak ediyor. Ortak kaderleri ne olabilir ki hemde sadece 3 ayı kalmışken.
Bu sır perdesini aralamasını lazım demi bakalım nasıl bir kader çıkacak arkasından :). İyi Seyirler ;)